Drewniak z Lecha zagrał ze Szwajcarią

Szymon Drewniak z Lecha Poznań wystąpił w spotkaniu reprezentacji Polski U- 20 ze Szwajcarią w ramach Turnieju Czterech Narodów, które zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Jacka Zielińskiego.

Szymon Drewniak z Lecha Poznań pojawił się w podstawowej jedenastce reprezentacji Polski U- 20, ale w 46. minucie opuścił boisko. W tym czasie podopieczni Jacka Zielińskiego zdobyli dwie bramki, a spotkanie ze Szwajcarią wygrali 4:0. Już we wtorek Drewniak będzie miał okazję zagrać z Niemcami w Łęcznej.

Polska - Szwajcaria 4:0 (2:0)
Michał Nalepa (21. minuta), Łukasz Zwoliński (33. minuta - rzut karny), Patryk Mikita (55. i 82. minuta)
Żółte kartki: Nalepa - Hadergjonaj
Sędzia: Gianpaolo Calvarese (Włochy)