Reklama
Reklama

Polska - Irlandia na INEA Stadionie za pięć dni

fot. PZPN
fot. PZPN

Już za pięć dni na INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej zostanie rozegrany mecz towarzyski Polska - Irlandia. Organizatorzy sprzedali już około 25 tysięcy biletów.

Już po raz czwarty w historii reprezentacja Irlandii wystąpi w Poznaniu, a tym razem zmierzy się w spotkaniu towarzyskim z Polską. Pierwszy raz Irlandia zagrała na Bułgarskiej w 1991 roku i w meczu eliminacji ME 1992 zremisowała z Polską 3:3. Następnie podczas EURO 2012 zagrała z Chorwacją i Włochami, a kibice z Zielonej Wyspy na kilka dni opanowali wtedy stolicę Wielkopolski. Natomiast bilans spotkań reprezentacji Polski z Irlandią jest na korzyść naszej kadry, gdyż wygrała dziesięć spotkań, osiem zremisowała, a przegrała tylko sześć.

Aktualnie trwa dystrybucja biletów, które są w cenie od 40 zł od 70 zł, a rodziny i osoby niepełnosprawne mogą liczyć na zniżki przy zakupie wejściówek. Organizatorzy sprzedali już około 25 tysięcy biletów. Szczegółowe informacje dotyczące dystrybucji biletów na stronie pzpn.pl. Początek spotkania we wtorek, 19 listopada 2013 roku o godz. 20.45 na INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Ulewa i wichura w Wielkopolsce. Woda wdarła się do szpitala
24℃
17℃
Poziom opadów:
9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
7.42 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro