Wybierz najlepszego piłkarza Lecha w meczu z Ruchem Chorzów

Lech Poznań wygrał spotkanie 16. kolejki ekstraklasy z Ruchem Chorzów, a redakcja Epoznan.pl oceniła podopiecznych Mariusza Rumaka i zachęca do wybrania najlepszego piłkarza Kolejorza w tym meczu.

Oto oceny piłkarzy Lecha Poznań za występ w meczu z Ruchem Chorzów (1-10):

Maciej Gostomski - 5

Poprawny występ bramkarza Lecha, a w całym spotkaniu miał do obrony trzy strzały. Ruch zdobył dwie bramki po strzałach z bliskiej odległości.

Hubert Wołąkiewicz - 10

W tym spotkaniu pokazał całemu zespołowi, co znaczy walczyć za Lecha i przez prawie całą pierwszą połowę grał ze złamaną szczęką.

Daylon Claasen - 6

Pojawił się na boisku w 46. minucie, ale nie prezentował wysokiej formy. W doliczonym czasie gry zdobył bramkę.

Kebba Ceesay - 1

Kolejny bardzo słaby występ. Współwinny straty dwóch bramek przez Lecha.

Marcin Kamiński - 7

Bardzo dobry występ i mamy nadzieję, że forma Kamińskiego rośnie.

Barry Douglas - 4

Zanotował słabszy występ i był współwinny straty gola.

Dimitrije Injac - 5

Po ponad 1,5 roku wrócił do podstawowej jedenastki Lecha i zaliczył poprawny występ. Opuścił boisko w 57. minucie.

Rafał Murawski - 8

Pojawił się na murawie w 57. minucie i poderwał zespół do walki. W 78. minucie zdobył bramkę na 2:2.

Łukasz Trałka - 7

Zapracowany przez całe spotkanie, a po zejściu Huberta Wołąkiewicza więcej wspierał kolegów w obronie.

Mateusz Możdżeń - 4

Starał się być aktywny przez całe spotkanie, a jego strzały mijały bramkę Ruchu.

Kasper Hamalainen - 9

Jeden z najlepszych piłkarze spotkania, który miał udział przy wszystkich bramkach dla Lecha.

Gergo Lovrencsics - 7

Zdecydowanie lepiej prezentował się w drugiej połowie. W 83. minucie wyprowadził Lecha na prowadzenie.

Łukasz Teodorczyk - 6

W 8. minucie otworzył wynik spotkania, a w całym spotkania miał jeszcze kilka szans na zdobycie gola, ale zakończyły się one fiaskiem.