Reklama
Reklama

Zobacz zaproszenie na Marsz Równości

fot. Michał Nadolski

Już we wtorek w Poznaniu rozpoczną się X Dni Równości i Tolerancji, a głównym wydarzeniem będzie IX Marsz Równości "Mielimy mowę nienawiści" zaplanowany na sobotę, 16 listopada. Zobacz jak organizatorzy reklamują marsz.

Celami Komitetu Organizacyjnego Dni Równości i Tolerancji jest m.in. przeciwdziałanie dyskryminacji w szczególności ze względu na płeć, orientację seksualną, narodowość, wyznanie, status społeczny, stan zdrowia; popularyzacja idei społeczeństwa multikulturowego, kształtowanie postaw tolerancji oraz przełamywanie uprzedzeń i stereotypów. Tegoroczne dni rozpoczną się już we wtorek "Imprezą Benefitową" w Klubie HaH i każdego dnia w Poznaniu będzie się odbywać wydarzenie związane z DRiT.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA


Głównym wydarzeniem będzie kolejny Marsz Równości, który rozpocznie się w sobotę, 16 listopada o godz. 13.00 na Placu im. Adama Mickiewicza. - IX Marsz Równości "Mielimy mowę nienawiści" ma wyrażać silny sprzeciw wobec obraźliwych, przepełnionych uprzedzeniami oraz podżegających do aktów nienawiści słów, które bezkarnie wypowiadane są z mównic sejmowych, w przestrzeni publicznej, w tym również internetu - informują organizatorzy X Dni Równości i Tolerancji.

IX Marsz Równości "Mielimy mowę nienawiści" jest promowany spotem:


Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
3.63 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro