Reklama
Reklama

Stary Browar: wydrukujesz własną biżuterię!

fot. materiały prasowe

Trwają obchody 10 urodzin Starego Browaru. Z tej okazji w sobotę i niedzielę każdy chętny będzie mógł "wydrukować" spersonalizowaną bransoletkę na jednej z drukarek 3D ustawionych w Atrium centrum handlowego.

We wtorek, 5 listopada, minęło dokładnie 10 lat od otwarcia Starego Browaru. Z tej okazji w obiekcie pojawiła się urodzinowa dekoracja, a także wystawa prezentująca nieznane fakty dotyczące budynku (szczegóły TUTAJ).

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Świętowanie urodzin nie trwało jeden dzień. W sobotę i niedzielę wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w "teście przyszłości" zorganizowanym w Starym Browarze. W Atrium ustawiono drukarki 3D, dzięki którym nie tylko można tworzyć przestrzenne przedmioty, ale też je personalizować.

- Z okazji 10-lecia Stary Browar stworzył 1Sztukę, biżuterię w kształcie wstęgi Möbiusa, która symbolizuje ideę 50:50, według której stworzony jest Stary Browar - wyjaśnia Barbara Banat ze Starego Browaru. - Każdy kto weźmie udział w eksperymencie będzie mógł spersonalizować, a następnie wydrukować w 3D biżuterię 1Sztuka na jednej z drukarek. Proces druku będzie można śledzić na urządzeniach oraz na dużym ekranie umieszczonym na Szachownicy Starego Browaru - dodaje.

"Wydrukowanie" własnej biżuterii będzie możliwe w sobotę i niedzielę w godzinach 9.00 - 21.00.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
13.27 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro