Reklama
Reklama

Kotorowski: kiedyś mieliśmy większe wsparcie od kibiców

fot. Mateusz Gawarecki

- Pomiędzy nami, a kibicami coś się załamało po spotkaniu z Górnikiem Zabrze. Kiedyś mieliśmy większe wsparcie od kibiców - mówi bramkarz Lecha Poznań, Krzysztof Kotorowski.

Od pierwszych minut spotkania Lecha Poznań z Górnikiem Zabrze trwa krytyka trenera Mariusza Rumaka i zespołu Lecha Poznań. Podczas konferencji prasowej przed meczem z Ruchem Chorzów do całej sytuacji odniósł się bramkarz Krzysztof Kotorowski.

- Na mecz z Ruchem będzie rzutowało spotkanie z Górnikiem, a nie Miedzią. Nie graliśmy w nim pięknie, ale potrafiliśmy się podnieść i wygraliśmy. Pokazaliśmy, że mecz trwa 90 minut, a nie 45, a tyle czasu grał dobrze Górnik. Jesteśmy przygotowani na 90 minut i rozliczać nas się powinno po zakończeniu meczu. Ostatnio jednak coś się załamało w naszych relacjach z kibicami. Wcześniej mieliśmy większe poparcie. Po przegranych spotkaniach jak w Grudziądzu czy Legnicy jest źle i potrafimy zrozumieć krytykę. Nie mogę tego zrozumieć po wygranym meczu z tak dobrą drużyną jak Górnik. Gwizdy po tym spotkaniu zakryły radość ze zwycięstwa i to nas zabolało. Z Ruchem musimy wygrać. W meczu inaugurującym sezon byliśmy blisko zwycięstwa, ale w końcówce straciliśmy gola, choć zasłużyliśmy na 3 punkty. Po zmianie trenera Ruch gra lepiej i nie przegrywa. W ostatniej kolejce wygrał w końcówce. To na pewno ich wzmocniło, ale każda seria kiedyś się kończy i w sobotę na Bułgarskiej skończy się Ruchu - mówi bramkarz Lecha Poznań, Krzysztof Kotorowski.

Lech Poznań pierwszą okazję do rehabilitacji w oczach kibiców będzie miał podczas spotkania 16. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Ruchem Chorzów. Mecz odbędzie się w sobotę, 9 listopada 2013 roku, o godz. 20.30, na INEA Stadion przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Bilety na mecz są w cenie od 12 do 45 zł, a szczegóły na bilety.lechpoznan.pl. Zapraszamy na bezpośrednią, tekstową relację ze spotkania Lech Poznań - Ruch Chorzów w portalu epoznan.pl i Telewizji WTK (wystarczy kliknąć).

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro