Reklama

Targi Piwne za tydzień w Poznaniu

Za tydzień na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Poznańskie Targi Piwne. Organizatorzy targów zachęcają do wizyty wszystkich miłośników dobrego piwa.

Genezy targów należy szukać w rosnącej modzie na piwa niszowe, które produkowane są w niewielkich browarach regionalnych i rzemieślniczych. Podobne imprezy odbywają się między innymi we Wrocławiu i Cieszynie, ale do tej pory omijały Poznań - Już 16 listopada Poznań dołączy do grona europejskich miast, które mogą poszczycić się własnym świętem piwa. Zapraszamy na pierwsze w Poznaniu profesjonalne Targi Piwne, na których zgromadzą się, poza browarami, browarami restauracyjnymi i pubami, również specjalistyczne sklepy piwne, hurtownie oraz pozostałe firmy związane z branżą piwną - wyjaśniają organizatorzy.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Poznańskie Targi Piwne odbędą się 16 i 17 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W hali numer trzy zaprezentują się między innymi polskie browary Pinta, Szałpiw, Fortuna - Na Poznańskich Targach Piwnych będziecie mieli okazję poznać różne browary rzemieślnicze, kontraktowe, restauracyjne i regionalne, o których istnieniu mogliście nawet nie wiedzieć - zachęcają organizatorzy. W trakcie targów odbędzie się też giełda birofilistyczna oraz 5. Poznański Konkurs Piw Domowych.

Targi będą otwarte 16 listopada od godziny 10 do 23 oraz 17 listopada od 10 do 21. Wstęp na teren targów jest bezpłatny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
84.53 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro