Reklama
Reklama

Komunikacja miejska w dniu 11 listopada

W związku z organizacją imienin ulicy Święty Marcin wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

O imieninach ulicy Święty Marcin pisaliśmy już kilka dni temu. W związku z organizacją imprezy wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Największe utrudnienia związane są z zaplanowaną paradą świętomarcińską. Parada rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do godziny 14:30 - W czasie przemarszu parady skrócone zostaną trasy sześciu linii tramwajowych: 5, 8, 9, 13, 16 i 23. Tramwaje będą kończyły bieg na przystanku "Marcinkowskiego" (przed gmachem NBP), a następnie zostaną wycofane na przystanek "Marcinkowskiego" (przy Galerii MM), z którego pojadą ulicą Podgórną - informuje ZTM.

Przez cały dzień skrócona będzie trasa tramwaju linii 28. Tramwaj będzie dojeżdżał do przystanku na ulicy Gwarnej, a następnie pod nadzorem służb MPK będzie wycofywany na tymczasowy przystanek na ulicy Fredry (przy Zespole Szkół Komunikacyjnych). Skrócona zostanie też trasa autobusu T2 - Autobusy jadące od strony Jeżyc, będą z ulicy Święty Marcin skręcały na Aleję Niepodległości, skąd przez ulicę Libelta wrócą na Jeżyce - dodaje ZTM.

Niewielkie utrudnienia pojawią się również około godziny 21 - Zamknięte zostanie wówczas skrzyżowanie ulicy Św. Marcin i Niepodległości, co może wpłynąć na chwilowe wstrzymanie kursowania autobusów linii nr: 51, 63, 68, 69, 71, 905 oraz T2 - kończy ZTM.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.11 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro