Reklama
Reklama

Mariusz Rumak wystawiony na Allegro, oferowano 10 mln, ale aukcję usunięto

Niezadowolenie z pracy Mariusza Rumaka kibice wyrażali już po ostatnim ligowym meczu. Po porażce w Legnicy, jeden z kibiców postanowił trenera... sprzedać w serwisie aukcyjnym.

Wielu kibiców poznańskiego Lecha jest rozgoryczonych blamażem swojej ukochanej drużyny w europejskich pucharach i Pucharze Polski, a optymizmem nie napawają kibiców rozgrywki ligowe. Jedna z niezadowolonych osób postanowiła "pozbyć się" trenera Mariusz Rumaka, wystawiając go na sprzedaż w serwisie aukcyjnym Allegro. W opisie aukcji czytamy, że Mariusz Rumak jest "młody, zdolny z doświadczeniem i osiągnięciami, choć ciągle głodny sukcesów". Sprzedający dodaje prowiant dla trenera na siedem dni oraz używaną klawiaturę komputerową. Aukcja pojawiła się w czwartek i została szybko usunięta przez administratorów serwisu - Potwierdzam, że taka aukcja została wystawiona w naszym serwisie, ale została w krótkim czasie usunięta, ponieważ naruszała zasady i regulamin Allegro - poinformowała Anna Tokarek z Działu Komunikacji Korporacyjnej i PR Allegro.

Krótko przed usunięciem aukcji jeden z licytujących zaproponował ponad 10 milionów złotych za trenera Kolejorza.

To nie pierwszy sygnał niezadowolenia ze strony kibiców. Po meczu z Górnikiem Zabrze kibice głośno domagali się odejścia Mariusza Rumaka - To zwycięstwo nic nie zmienia: Rumakowi do widzenia! - skandowali kibice.

Po meczu w Legnicy na profilu Wiary Lecha pojawiła się sonda dla kibiców, z odpowiedziami:
a) Na Rumaku do Europy
b) Na Rumaku do Tartaku
c) Z takimi piłkarzami (umiejętności i charakter) nawet Ferguson nie dałby rady.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
9.12 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro