Reklama
Reklama

Ławica: od wiosny Ryanair przywraca zawieszone kierunki

fot. Wikipedia
fot. Wikipedia

Od wiosny przyszłego roku z poznańskiej Ławicy ponownie będzie można dolecieć tanią linią lotniczą Ryanair m.in. do Edynburga i East Midlands. Być może przewoźnik uruchomi też kolejne kierunki ze stolicy Wielkopolski.

Linia lotnicza Ryanair na zimowy sezon zawiesiła loty z Poznania na kilka europejskich lotnisk. Właśnie ogłoszono, że wiosną połączenia zostaną przywrócone. - Wiosną przyszłego roku do siatki połączeń z Ławicy wrócą następujące kierunki: Barcelona El Prat (od 30 marca 2014), East Midlands (od 1 kwietnia 2014), Edynburg (od 31 marca 2014), Mediolan Bergamo (od 1 kwietnia 2014) oraz Palma de Mallorca (od 31 marca 2014) - wyjaśnia Hanna Surma z poznańskiej Ławicy.

Jeszcze w obecnym sezonie samoloty Ryanair wylatujące z Poznania do Barcelony będą lądować na innym lotnisku niż dotychczas. - Od 7 listopada samoloty z Poznania zamiast na lotnisku Barcelona El Prat będą lądować na lotnisku Barcelona-Girona. Z kolei zawieszone przez linię Ryanair połączenie do Mediolanu Bergamo od 21 grudnia bieżącego roku uruchomi inna tania linia, Wizz Air - dodaje.

Surma deklaruje, że port lotniczy prowadzi obecnie rozmowy z Ryanair w sprawie uruchomienia dodatkowych kierunków z Ławicy. Tymczasem do wiosny tą tanią linią lotniczą polecimy z Poznania do siedmiu europejskich miast - Barcelony-Girony, Bristolu, Dublina, Liverpoolu, Londynu Stansted, Oslo Rygge oraz Rzymu Ciampino.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest dziś kolejne ostrzeżenie IMGW!
27℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
6.52 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro