Reklama
Reklama

Zmiana organizacji ruchu w związku z imieninami ulicy Święty Marcin

fot. Michał Nadolski
fot. Michał Nadolski

Jedenastego listopada na ulicy Święty Marcin odbędą się tradycyjne imieniny ulicy. W związku z organizacją imprezy Zarząd Dróg Miejskich przygotował zmiany w organizacji ruchu na okolicznych ulicach.

Imieniny ulicy Święty Marcin to impreza, która na stałe wpisała się w poznański kalendarz. Szczegółowo o tegorocznych imieninach pisaliśmy w ubiegłym tygodniu. W związku z organizacją imprezy na śródmiejskich ulicach wprowadzona zostanie zmieniona organizacja ruchu.

Pierwsze zmiany wprowadzone zostaną już 10 listopada o godzinie 23 - Zamknięte zostaną obie jezdnie ulicy Święty Marcin na odcinku od ulicy Ratajczaka do alei Niepodległości, a ulice Kościuszki, Gwarna, Kantaka, Garncarska będą ulicami bez przejazdu - informuje ZDM. 11 listopada od godziny 12 do 13:30 zamknięta będzie ulica Piekary od ulicy Święty Marcin do ulicy Ogrodowej oraz ulica Święty Marcin od ulicy Ratajczaka do ulicy Piekary. Przemarsz korowodu świętomarcińskiego rozpocznie się o godzinie 13 pod kościołem św. Marcina, a zakończy około godziny 14:30 pod Centrum Kultury Zamek. W trakcie koncertu finałowego (19:30 - 21:30) całkowicie zamknięte zostanie skrzyżowanie al. Niepodległości z ulicą Święty Marcin.

Zarząd Dróg Miejskich prosi o zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest dziś kolejne ostrzeżenie IMGW!
24℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
5.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro