Reklama
Reklama

Babi Targ w Centrum Kultury Zamek

fot. Kylesatori/sxc.hu
fot. Kylesatori/sxc.hu

Babi Targ nawiązuje do odbywających się na zachodzie swapping parties, które polegają na wymianie ciuchów, butów i innych dodatków. Poznański Babi Targ jest najstarszą tego typu imprezą w Polsce.

Babi Targ organizowany jest od 2007 roku przez Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet Babiląd. Impreza każdorazowo przyciąga setki kobiet, a najbliższa edycja odbędzie się w Centrum Kultury Zamek - Założenie imprezy jest takie, by ubrania czy dodatki, których już nie nosimy, które nam się opatrzyły czy znudziły lub były po prostu nietrafionym prezentem i teraz ukryte są na dnie szafy, wymienić na coś innego - mówi Joanna Stankiewicz, inicjatorka imprezy i założycielka Ośrodka Rozwoju Osobistego Kobiet Babiląd z Poznania.

Najbliższa edycja imprezy odbędzie się 8 grudnia w Centrum Kultury Zamek. Sala dla wystawców zostanie otwarta o godzinie 10:00, a dla pozostałych o 11:00. Osoby wystawiające się muszą zapłacić dwadzieścia złotych za wstęp z jednym bagażem, a za każdy kolejny bagaż wymagana jest dopłata pięciu złotych. Odwiedzający namiot zapłacą za bilet pięć złotych.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
12.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro