Reklama
Reklama

Listopadowa wycieczka po Poznaniu

Pod hasłem "Na prawo Paryż, na lewo Berlin czyli jak zwiedzić pół Europy, nie ruszając się z Poznania" odbędzie się kolejna wycieczka, którą organizują przewodnicy związani z inicjatywą PoPoznaniu.pl.

Przewodnicy skupieni wokół inicjatywy PoPoznaniu.pl znani są z organizacji tematycznych wycieczek po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi wycieczki śladami Borejków, poznańskich tramwajów i mrocznych historii.

Dwie kolejne wycieczki odbędą się w sobotę 9 listopada - Czy wiecie, że zwiedzając Poznań można poczuć się jak w Berlinie, Paryżu czy Rzymie? W naszym mieście znajduje się wiele obiektów architektonicznych inspirowanych lub będących po prostu kopiami, miniaturami znanych europejskich budowli. Zapraszamy na spacer ich szlakiem. Przemierzmy razem nasz kontynent od Hiszpanii po Norwegię - zachęcają organizatorzy wycieczki.

Ze względu na duże zainteresowanie odbędą się dwie wycieczki. Pierwsza rozpocznie się 9 listopada o godzinie dziesiątej, a druga o godzinie piętnastej. Początek spaceru na Placu Mickiewicza. Udział w wycieczce jest bezpłatny, ale tradycyjnie na koniec będzie można nagrodzić przewodnika napiwkiem.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.81 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro