Reklama
Reklama

Poznań: Amazon zaczyna rekrutację, kolejna firma daje pracę

Jeff Bezos - prezes Amazon | fot. Amazon

50 osób znających biegle język niemiecki chce zatrudnić w Poznaniu firma arvato Polska. Poszukiwani są pracownicy zajmujący się obsługą klienta w ramach contact center. Tymczasem pracowników szuka także firma Amazon, która otworzy swoje centrum logistyczne w podpoznańskich Sadach.

Firma arvato Polska chce w tym roku zatrudnić w swoim poznańskim oddziale 50 osób biegle mówiących po niemiecku. Pracownicy będą obsługiwać klientów poprzez contact center. Poszukiwane są osoby do dwóch projektów - firmy z branży telekomunikacyjnej oraz jednego z największych amerykańskich biur podróży.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA


- Poszukiwani przez nas kandydaci powinni odznaczać się biegłą znajomością języka niemieckiego, komunikatywnością oraz umiejętnością dobrej obsługi komputera, a w przypadku jednego z projektów dodatkowo znajomością języka angielskiego. Doświadczenie zawodowe nie jest dla nas kluczowe - mówi Piotr Pieślak z arvato Polska. Szczegóły na www.praca.arvato.pl.

Rekrutację rozpoczyna także Amazon. O wejściu giganta na rynku sprzedaży internetowej do Polski informowaliśmy już na początku miesiąca. Firma Amazon otworzy w naszym kraju swoje centra logistyczne. Dwa z nich powstaną do sierpnia 2014 roku - jedno w podpoznańskich Sadach, a drugie w Bielanach Wrocławskich pod Wrocławiem. A to nie koniec. Do połowy 2015 roku w Polsce pojawi się trzecie centrum logistyczne - również w Bielanach Wrocławskich.

- W każdym z centrów powstanie około 2 000 stałych miejsc pracy oraz 3 000 dodatkowych miejsc pracy dla pracowników tymczasowych w czasie przedświątecznym - wyjaśniała firma na początku października. Początkowo w każdym centrum pracować będzie 1200 osób.

Rekrutacja do pracy w podpoznańskich Sadach już się rozpoczęła. Pierwsze ogłoszenia są dostępne na stronach AmazonCareers. Poszukiwani są m.in. pracownicy działu IT, specjaliści od rekrutacji, HR-u, kierownik działu logistycznego (lista w języku angielskim dostępna jest TUTAJ).

Osoby, które chcą pracować w firmie Amazon na stanowiskach produkcyjnych muszą się uzbroić w cierpliwość. - Rekrutacja na stanowiska produkcyjne nie rozpocznie się wcześniej niż w kwietniu 2014 roku - informuje firma. - Jeżeli chcieliby Państwo złożyć swoją aplikację już dzisiaj, prosimy o przesłanie swoich dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy: [email protected] z załączeniem klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji. Prosimy o informację na jakie stanowisko pracy została złożona aplikacja. Zachowany do tego czasu Państwa dokumenty w naszej bazie i poinformujemy Państwa niezwłocznie, jak tylko rozpoczniemy proces rekrutacji na stanowiska produkcyjne. Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość - dodają.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
13.19 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro