Grunwald w strefie spadkowej I ligi

WKS Grunwald Poznań - Polski Cukier-Pomezania Malbork 23:34 | fot. Elżbieta Skowron

Szczypiorniści Grunwaldu Poznań przegrali we własnej hali z zespołem Polski Cukier-Pomezania Malbork 23:34 i nadal znajdują się w strefie spadkowej I ligi.

Spotkanie rozpoczęło się od bramki Łukasza Wachowiaka z rzutu karnego, ale goście wyrównali w następnej akcji. Początkowo inicjatywa należała do poznaniaków, którzy prowadzili nawet 4:2, ale Łukasz Cieślak poderwał Pomezanię i doprowadził do remisu. W 14. minucie Marek Boneczko wyprowadził gości na prowadzenie 6:4, którego zespół z Malborka nie oddał już do końca spotkania. Na przerwę zespoły schodziły przy prowadzeniu podopiecznych Igora Stankiewicza 16:10. Po zmianie stron Grunwald ułatwił zadanie ekipie z Malborka, gdyż popełniał liczne błędy oraz słabo grał w obronie i zasłużenie przegrał szósty mecze w sezonie.

WKS Grunwald Poznań - Polski Cukier-Pomezania Malbork 23:34 (10:16)