Reklama
Reklama

Dzień meczowy w telewizji Lech TV

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Ciekawie zapowiada się niedzielny wieczór na antenie Lech TV, w którym nowa stacja będzie "na żywo" śledzić wszystkie wydarzenia związane z meczem Lecha Poznań z Legią Warszawa.

Spotkanie Lecha Poznań z Legią Warszawa w 13. kolejce T-Mobile Ekstraklasy rozpocznie się w niedzielę o godz. 18.00 na INEA Stadionie przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Lech TV nie ma praw do pokazania samego meczu, ale kto nie znajdzie się na trybunach, będzie mógł śledzić wszystkie wydarzenia związane z tym meczem na antenie kanału Lech TV.

Już kwadrans przed pierwszym gwizdkiem sędziego Daniela Stefańskiego rozpocznie się program "Studio Bułgarska", w którym m.in. analizy, goście, podsumowanie tego, co wydarzyło się na boisku oraz transmisja konferencji prasowych trenerów. Wszystko transmitowane bezpośrednio z INEA Stadionu przy ul. Bułgarskiej, a prowadzący to: Piotr Chołdrych, Mateusz Kuźniewski i Robert Lipiński.

Natomiast od początku meczu, aż do ostatniego gwizdka trwać będzie transmisja audio. Spotkanie skomentują Krzysztof Ratajczak i Wojciech Bernard z Radia Merkury, a widzowie zobaczą komentujących dziennikarzy, trybuny i specjalne wejścia dziennikarzy Lech TV. Po meczu rozpocznie się transmisja konferencji prasowych trenerów.

Kanał Lech TV jest dostępny w pakietach standardowych telewizji cyfrowej INEA. Część prezentowanych materiałów można zobaczyć na stronie internetowej lech.tv, a w ofercie INEA kanał znajduje się na pozycji numer 7.

Zapraszamy również na bezpośrednią, tekstową relację ze spotkania Lech Poznań - Legia Warszawa w portalu epoznan.pl i Telewizji WTK (wystarczy kliknąć).

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
46.79 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro