Reklama
Reklama

Galeria Poznań City Center otwarta: tłumy!

fot. Elżbieta Skowron

Niektórzy poznaniacy spędzili w kolejce do drzwi Poznań City Center... kilka godzin. Ustawiali się tutaj już długo przed godziną 9.00. Właśnie wtedy pierwsi klienci mogli wejść do nowego poznańskiego centrum handlowego.

Promocje i atrakcje przygotowane z okazji otwarcia galerii handlowej Poznań City Center przyciągnęły do obiektu tłumy. Część poznaniaków pojawiła się przed drzwiami centrum już na kilka godzin przed jego otwarciem. - Będą prezenty, rogale świętomarcińskie, konkursy nawiązujące do hasła-powitania "Hello", warsztaty ręcznego wyrobu słodyczy dla dzieci (Słodka Cytrynka), o 19.00 zaplanowano koncert charyzmatycznej wokalistki Marty Podulki z zespołem oraz liczne atrakcje przygotowane przez samych najemców Centrum - zdradzał jeszcze przed otwarciem budynku Przemysław Terlecki z TriGranitu.

Podobne atrakcje zaplanowano także w sobotę i niedzielę. W tych dniach na terenie PCC odbywać się będą m.in. warsztaty i konkursy dla najmłodszych, pokazy wypieku rogali świętomarcińskich, prezentacja żeńskiej drużyny koszykarskiej Poznań City Center AZS walczącej w tym sezonie w barwach PCC o awans do ekstraklasy.

Na ostatniej kondygnacji obiektu można obecnie podziwiać wystawę zabytkowych samochodów. Ekspozycję można będzie zwiedzać przynajmniej do kwietnia przyszłego roku.

Czy uważasz, że Poznań zyska na nowym centrum handlowym?

  • 0%
  • 0%
  • 0%
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
13.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro