Reklama
Reklama

Ruszyła klubowa telewizja Lech TV

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Pierwszy klubowy kanał telewizyjny w kraju - Lech TV rozpoczął nadawanie w czwartkowy wieczór z INEA Stadionu. Lech TV ma mieć charakter informacyjno-lifestylowy.

Kanał informacyjno-lifestylowy Lech TV rozpoczął nadawać w czwartkowy wieczór, a otwarcie klubowej telewizji poprowadził z murawy INEA Stadionu redaktor naczelny Piotr Chołdrych. Lech TV powstał dzięki współpracy Lecha Poznań i firmy INEA, która od połowy 2013 roku jest Sponsorem Premium Lecha Poznań i sponsorem tytularnym INEA Stadionu przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


- Lech w Wielkopolsce to symbol, ikona... wszyscy kochają Lecha. Wchodząc w ten biznes, czyli nazwę stadionu i produkcję programu Lech TV chcemy jeszcze bardziej wypromować klub oraz przedstawić naszym abonentom piłkarzy od takiej codziennej strony. Zaczynając od treningów, a kończąc na ligowym meczu - mówi prezes firmy INEA, Janusz Kosiński.

Lech TV będzie nadawał przynajmniej 14 godzin na dobę, a 2 godziny ramówki każdego dnia będą wypełnione materiałami premierowymi. Program będzie dostępny w pakietach standardowych telewizji cyfrowej INEA. Część prezentowanych materiałów dostępna będzie także w Internecie na stronie lech.tv, a w ofercie INEA kanał będzie dostępny na pozycji nr 7.

- Będziemy również prezentować dawne gwiazdy Lecha, które będą się dzielić wspomnieniami. Pięknymi z jednej strony, ale też wspomnieniami z bojów w II czy II lidze. Widz zobaczy również pozostałe zespoły Lecha Poznań, które są przyszłością klubu. Oczywiście dużo materiałów będzie poświęconych pierwszej drużynie. Jesteśmy telewizją klubową, więc nie jesteśmy obiektywni. Jesteśmy całym sercem za Kolejorzem - mówi redaktor naczelny Lech TV, Piotr Chołdrych.

Uzupełnieniem oferty będą mecze archiwalne i bieżące retransmisje drugiej drużyny oraz Oldbojów wciąż grających w Pucharze Polski. Co godzinę Lech TV pokaże flesz informacyjny, z podsumowaniem najświeższych wydarzeń. Na żywo będzie można śledzić konferencje prasowe, a na czas meczów Lecha Poznań na INEA Stadionie utworzone zostanie specjalne studio. Ponadto z Lech TV będzie można dowiedzieć się o wszystkich wydarzeniach organizowanych przez Kolejorza, zobaczyć relacje m.in. z pikników, które regularnie odbywają się przy Bułgarskiej, czy na wielkopolskich landach. Dostęp do telewizji Lech TV będzie miało ok. 0,5 miliona mieszkańców Wielkopolski.

Przypomnijmy, że INEA jest największym w Wielkopolsce alternatywnym operatorem telekomunikacyjnym, z którego usług korzysta, na co dzień ok. 0,5 miliona mieszkańców regionu. Oferuje usługi telewizji cyfrowej HD, Internet do 250 Mb/s, telefonii stacjonarnej z pakietami minut oraz usługi mobilne i szereg usług dodatkowych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
71.93 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro