Reklama
Reklama

Kolejna edycja staży studenckich w Urzędzie Miasta

We wtorek rozpoczęła się rekrutacja chętnych do odbycia stażu w poznańskim Urzędzie Miasta. Na studentów czeka 86 staży w różnych wydziałach Urzędu Miasta.

O staż w Urzędzie Miasta mogą się ubiegać studenci III, IV i V roku studiów lub studenci studiów magisterskich. Edycja zimowa stażu rozpocznie się w grudniu i będzie trwała do końca lutego - Przyjmowanie wniosków potrwa do 6 listopada bieżącego roku. Następnie zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami, na podstawie których dokonany zostanie wybór stażystów - informują urzędnicy.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Staże studenckie w poznańskim urzędzie organizowane są od 2003 roku, a od tego czasu w programie wzięło udział blisko 2600 studentów - Wystawiane po ukończonym stażu oceny potwierdziły, że studenci w trakcie stażu zdobywają nowe doświadczenia oraz umiejętności przydatnych na rynku pracy - twierdzą urzędnicy. Szczegółowy wykaz dostępnych miejsc oraz formularz zgłoszenia jest dostępny na stronie miasta.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
5℃
Poziom opadów:
1.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
3.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro