Reklama
Reklama

Nagi mężczyzna tarzał się po chodniku przy al. Niepodległości

Nietypowe zgłoszenie otrzymaliśmy od naszego czytelnika. W sobotę przy skrzyżowaniu ulicy Libelta i al. Niepodległości widział... nagiego mężczyznę tarzającego się po chodniku. Policja potwierdza, że przeprowadzała interwencję w tym rejonie.

- Byłem świadkiem niecodziennego zdarzenia - napisał do nas czytelnik. - Ok. 18.50 w sobotę na skrzyżowaniu al. Niepodległości i Libelta (na przeciw Kościoła Dominikanów) na przejściu dla pieszych można było zauważyć całkowicie nagiego mężczyznę, który leżał na chodniku. Mężczyzna wydawał się być zupełnie nieświadomy otoczenia w jakim się znajduje, tarzał się i czołgał po chodniku - dodaje.

Policja potwierdza, że przeprowadzała interwencję w tym rejonie. - Około godziny 18.40 dostaliśmy zgłoszenie z ulicy Libelta - mówi Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji. - Przekazano nam, że ulicą porusza się mężczyzna, który dziwnie wymachuje swoimi częściami garderoby i wchodzi między samochody. Podejrzewano, że jest pod wpływem alkoholu - dodaje.

Na miejsce udał się patrol. - Ostatecznie mężczyzna został przewieziony do placówki służby zdrowia - kończy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro