Reklama
Reklama

Błyszczące ZCK: elewacja już czysta

Elewacja jest już czysta | fot. Łukasz Mozalewski
Elewacja jest już czysta | fot. Łukasz Mozalewski

Szklana elewacja Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego jest już czysta. Szyby wymyto z okazji zakończenia prac na budowie obiektu. W przyszłości może się zdarzyć, że dwie części elewacji będą myte w innych terminach.

Dwa tygodnie temu zapowiadaliśmy wielkie mycie szklanej elewacji Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego. Mycia nie przeprowadzono wcześniej, gdyż wciąż trwały tu intensywne prace budowlane - powstawał nowy układ komunikacyjny i nowa część ZCK, co generowało ogromne ilości kurzu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Tydzień temu, zgodnie z zapowiedziami, prace ruszyły i obiekt już błyszczy. - Wszystko się w nim odbija - pisze autor zdjęcia, Łukasz Mozalewski.

To pierwsze i ostatnie mycie całej szklanej elewacji Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego w wykonaniu TriGranitu. W przyszłości części nad dworcem PKP i nad galerią Poznań City Center będą prawdopodobnie myte w innych terminach - każda z nich ma bowiem innego zarządcę.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
99.05 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro