Reklama
Reklama

Piękne cheerleaderki i kibice w Arenie

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Środowe spotkanie o Superpuchar Polski pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle 3:2 zgromadziło w hali Arena komplet widzów. Zobacz zdjęcia kibiców.

Specjalne na Enea Superpuchar Polski do poznańskiej Areny przyjechał zespół Cheerleaders FLEX Sopot, który rozgrzał kibiców i siatkarzy do czerwoności. Przez całe spotkanie trwało niezwykłe siatkarskie święto i nawet awaria oświetlenie nie popsuła kibicom humorów. Cztery tysiące osób mrok rozświetlało telefonami. - Bardzo szybko znaleźli się organizatorzy. DJ kilka sekund po zgaszeniu świateł puścił piosenkę "A gdy jest już ciemno". Cztery tysiące ludzi zaczęło się bawić i tańczyć - mówi radny Norbert Napieraj, który był obecny na spotkaniu.

Nawet trener piłkarzy Lecha Poznań Mariusz Rumak był obecny w Arenie. - Z dużą przyjemnością obejrzałem w Arenie mecz o siatkarski Superpuchar Polski. Gratuluję zespołowi Asseco Resovii zdobycia trofeum, a zespołowi Zaksy Kędzierzyn Koźle współtworzenia znakomitego widowiska. Przede wszystkim jednak serdecznie gratuluję poznańskiej publiczności stworzenia niesamowitej atmosfery - mówi Rumak.

Zobacz zdjęcia Tomasza Szwajkowskiego z Grupy Fotografów Epoznan.pl:

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa!
6℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
14.24 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro