Reklama
Reklama

Galeria Dębiec na nowych wizualizacjach

fot. inwestor
fot. inwestor

Jesienią 2014 roku do użytku zostanie oddane pierwsze centrum handlowe na poznańskim Dębcu. Ma to być centrum szybkich zakupów - pierwsze w Poznaniu.

CH Łacina przy rondzie Rataje, CH Metropolis przy ulicy Hetmańskiej - takie centra handlwoe mają powstać w najbliższym czasie w Poznaniu. We wrześniu 2014 roku otwarta zostanie natomiast Galeria Dębiec na poznańskim Dębcu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


W galerii na pewno pojawi się sklep Biedronka (jedna z większych w naszym mieście), a także drogeria. W sumie znajdą się tutaj 54 lokale o powierzchni od 20 metrów kwadratowych. Dodatkowo zrobimy tu zakupy w sklepach odzieżowych, aptece i wykupimy wczasy w biurze podróży.

- Obiekt z przeszklonym wejściem dzięki swoim gabarytom jest alternatywą dla wielkoformatowych centrów handlowych pochłaniających masę czasu. Specjalnie zaprojektowana i zorganizowana komunikacja oraz przestrzeń, sprawią, że klient zrobi zakupy w wygodny i szybki sposób - informuje inwestor, firma Red Real Estate Development.

Przy galerii powstanie zadaszony parking na 250 aut. Projekt obiektu powstał w pracowni architektonicznej Archikwadrat. Galeria ma być otwarta jesienią 2014 roku. Zobacz jak wygląda na nowych wizualizacjach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
36.08 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro