Kompromitująca awaria w Arenie podczas Superpucharu Polski

Podczas spotkania o Enea Superpuchar Polski w siatkówce pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, które rozgrywane jest w Arenie doszło do awarii oświetlenia. Mecz został przerwany na 30 minut.

Około 4000 osób zasiadło na trybunach Hali Arena na spotkaniu o Enea Superpuchar Polski w siatkówce pomiędzy Asseco Resovią Rzeszów a ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Pierwszy set wygrała ZAKSA, ale mistrz Polski z Rzeszowa w kolejnej odsłonie doprowadził do wyrównania, a w trzecim secie przejął inicjatywę. Przy stanie 22:22 w Resovii na podwyższenie bloku wszedł Paul Lotman, a Peter Veres obijał ręce kędzierzynian i na tablicy było 23:22.

Chwilę później Resovia zdobyła kolejny punkt i nagle zgasło w Arenie oświetlenie, a po kilku minutach zapalono część lamp. Awaria usuwana była blisko 30 minut, a telewizja Polsat musiała przerwać transmisję spotkania.

Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (22:25, 25:19, 25:22, 21:25, 15:13)*

*Spotkanie zostało przerwana z powodu awarii oświetlenia.

Resovia: Drzyzga, Konarski, Perłowski, Nowakowski, Veres, Achrem, Ignaczak (libero) oraz Schoeps, Lotman.

ZAKSA: Zagumny, Witczak, Gladyr, Wiśniewski, Kooy, Ruciak, Gacek (libero) oraz Możdżonek, Pilarz, Bociek, Lewis.

Jak oceniasz awarię prądu w Arenie podczas środowego meczu siatkówki?