Reklama
Reklama

Poznań: wybiorą najpiękniejszą studentkę AWF w Polsce

Kandydatki do tytułu Miss Polski AWF 2013 - nr 1 Aleksandra Król | fot. Natalia Dobrzańska

W piątek w Poznaniu odbędą się Wybory Miss Polski AWF 2013. O tytuł najpiękniejszej walczyć będzie dwanaście kandydatek z pięciu Akademii Wychowania Fizycznego.

- To jedno z największych tego typu wydarzeń w kraju - mówi Marcin Dobrzański, rzecznik Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego AWF w Poznaniu. - Wybory MISS AWF mają swoją kilkuletnią tradycję, a w Poznaniu jako wydarzenie lokalne wpisały się na stałe w kalendarz najciekawszych wydarzeń poznańskiego środowiska studenckiego. Teraz jednak będzie to finał ogólnopolski, a do Poznania przyjadą najpiękniejsze studentki z pozostałych AWF-ów - dodaje.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA


O tytuł najpiękniejszej studentki AWF w Polsce walczyć będzie 12 kandydatek reprezentujących łącznie pięć Akademii Wychowania Fizycznego - w Białej Podlaskiej, Gorzowie Wielkopolskim, Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Organizatorzy zapewniają, że choć wybory najpiękniejszej studentki będą główną atrakcją wieczoru, nie zabraknie też innych punktów programu. Jednym z nich będzie koncert poznańskiego zespołu V-Unit.

Wybory odbędą się w Hali CR AWF przy Drodze Dębińskiej w piątek, 18 października. Start o godzinie 19.00, wstęp wolny. Impreza odbywa się pod patronatem epoznan.pl.

Zobacz kandydatki:

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
17.76 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro