Reklama
Reklama

Poznań: hodował marihuanę na działce

Policjanci Komisariatu Policji Poznań - Wilda podczas rutynowej kontroli terenów działkowych w jednej z altan odkryli sporą ilość marihuany. Właścicielowi grozi nawet do 10 lat więzienia.

Policjanci na działkach prowadzili rutynowe działania prewencyjne. W altanach, w których, na co dzień nikt nie bywa często zdarzają się kradzieże, aby temu zapobiec dzielnicowi, co jakiś czas kontrolują teren. Kiedy weszli do jednej z altan, gdzie przebywał mężczyzna policjanci wyczuli charakterystyczny zapach narkotyków. Przeszukali altanę i znaleźli ponad półtora kilograma suszu marihuany. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat więzienia - informuje Dawid Marciniak z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu - wyjątkowe miejsce, w którym relaks i zdrowie idą w parze. Rezerwuj pobyt nad morzem już dziś! +48 94 355 34 34, +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Zatrzymany tłumaczył się policji, że marihuanę hodował na własne potrzeby. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i przyznał się do winy. O jego dalszych losach zdecyduje sąd.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla regionu
2℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro