Reklama
Reklama

3 tygodnie remontu Teatralki za nami: układają nowe szyny

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

W poniedziałek mijają trzy tygodnie od rozpoczęcia remontu torowiska tramwajowego na moście Teatralnym i w jego okolicy. Zniknęły stąd stare szyny, a w ich miejscu zaczęły się pojawiać zupełnie nowe.

Na Teatralce trwają intensywne prace remontowe. Zaczęły się trzy tygodnie temu i mają potrwać do końca listopada. Zniknęły stąd stare szyny tramwajowe, a w ich miejsce zaczynają się pojawiać zupełnie nowe elementy. W ciągu ulicy Roosevelta przygotowywany jest teren pod ułożenie nowego torowiska.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Prace remontowe prowadzone są również na ulicy Fredry. Te prowadzi MPK wykorzystując wyłączenie ulicy z ruchu tramwajowego przez zamknięty most Teatralny. Na sporym fragmencie ulicy już wymieniono torowisko. Obecnie prace prowadzone są na odcinku od ulicy Kościuszki do Mielżyńskiego. Nie można się tutaj poruszać samochodami. Remont torowiska na ulicy Fredry ma się zakończyć jeszcze w tym miesiącu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
125.76 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro