Reklama
Reklama

Trwa druga edycja gry miejskiej Spothunter

Gra miejska Spothunter organizowana jest przez firmę INEA po raz drugi. Na uczestników zabawy czekają atrakcyjne nagrody, a już w sobotę do wygrania będzie telefon Samsung Galaxy S4.

Spothunter to gra miejska, która łączy w sobie tradycyjne gry miejskie z technologią mobilną - Jest to pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych na świecie gier mobilnych typu real-time. Łączy w sobie walkę o nagrody w świecie wirtualnym z aktywnością uczestnika w przestrzeni miejskiej - opowiada Kinga Podraza-Myszkowska, rzeczniczka INEA.

Codziennie uczestnicy mogą wygrać drobne gadżety, ale co jakiś czas w przestrzeni miejskiej pojawiają się nagrody takiej jak telefony, tablety czy możliwość obejrzenia meczu Lecha Poznań z loży SkyBox na INEA Stadionie. Na najbliższą sobotę zaplanowano drugi punkt kulminacyjny zabawy - W sobotę o godzinie 21.00 rozpocznie się drugi punkt kulminacyjny, a w jego ramach do wygrania będzie telefon Samsung Galaxy S4 - dodaje Podraza-Myszkowska.

Do gry może dołączyć każdy posiadacz telefonu lub tabletu z systemem iOS lub Android, który zainstaluje aplikację INEA SpotHunter. Aplikacja dostępna jest na platformie AppStore oraz Google Play.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
24℃
16℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
5.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro