Krispol zaczyna sezon od zwycięstwa

Pierwszoligowy Krispol Września z poznańskimi siatkarzami w składzie w pierwszym spotkaniu nowego sezonu pokonał we własnej hali Camper Wyszków 3:1.

Podopieczni Marka Jankowiak od początku narzucili własnym styl gry i pewnie wygrali w pierwszych dwóch setach. Faworyzowany zespół Camper Wyszków przebudził się w trzeciej odsłonie, ale gospodarze niesieni dopingiem kibiców wrócili do swojego rytmu gry w kolejnym secie i zdobyli komplet punktów. - Widać było w moim zespole wielką determinację i wolę walki. Mieliśmy dobrze rozpracowanego przeciwnika i wykorzystaliśmy jego słabe punkty. Zagraliśmy na bardzo dobrym poziomie - mówił tuż po meczu trener Krispolu, Marek Jankowiak.

Krispol Września - Camper Wyszków 3:1 (25:22, 25:19, 22:25, 25:20)

Skład Krispolu: Marcin Iglewski, Łukasz Murdzia, Witold Chwastyniak, Jakub Rohnka, Łukasz Jurkojć, Kacper Bielicki, Michał Dębiec (libero) oraz Wojciech Dziurkowski, Tomasz Narowski, Paweł Gajowczyk, Krystian Kempiński, Damian Dobosz.