Wybierz najlepszego piłkarza Lecha w meczu z Widzewem Łódź

Lech Poznań - Widzew Łódź 1:0 | fot. Paweł Rosolski

Lech Poznań wygrał spotkanie 10. kolejki ekstraklasy z Widzewem Łódź 1:0, a redakcja Epoznan.pl wraz z Telewizją WTK oceniła podopiecznych Mariusza Rumaka i zachęca do wybrania najlepszego piłkarza Kolejorza w tym meczu.

Oto oceny piłkarzy Lecha Poznań za występ w meczu z Widzewem Łódź (1-10):

Maciej Gostomski - 9

Przez całe spotkanie prezentował wysoką formę i pewnie interweniował przy każdym dośrodkowaniu oraz uderzeniach piłkarzy Widzewa. W 86. minucie uratował dla Lecha trzy punkty, a przez cały meczy szybko i skutecznie wznawiał grę.

Mateusz Możdżeń - 2

W 53. minucie mógł zdobyć bramkę, ale znów zawiódł. Widzew stwarzał zagrożenie po atakach jego stroną.

Hubert Wołąkiewicz - 8

W ostatnich spotkaniach podpora linii obrony Lecha. Skutecznie interweniował przy dośrodkowaniach Widzewa.

Marcin Kamiński - 6

Poprawny występ wracającego do gry po kontuzji obrońcy Lecha.

Barry Douglas - 7

Bardzo dobry debiut w zespole Lecha Poznań. W 4. minucie mógł zdobyć bramkę po strzale z rzutu wolnego, ale piłka minimalnie minęła bramkę.

Łukasz Trałka - 8

Aktywny przez całe spotkanie w ataku i obronie. W drugiej połowie mógł zdobyć bramkę.

Karol Linetty - 5

Oddał kilka strzałów, które zdecydowanie mijały bramkę Widzewa.

Michał Jakóbowski - 5

Pojawił się na boisku dopiero w 85. minucie, ale pozostawił po sobie dobre wrażenie i trener Mariusz Rumak powinien dać mu szanse w kolejnych spotkaniach. Ukarany żółtą kartką.

Gergo Lovrencsics - 7

Znów idealnie dośrodkował ze skrzydła do Łukasza Teodorczyka, który zdobył bramkę. Jeszcze w pierwszej połowie zaliczył kolejne dobre do granie w pole karne, ale Teodorczyk zmarnował okazję. Aktywny w ataku przez cały mecz.

Kasper Hamalainen - 2

Zmarnował dwie idealne okazje na zdobycie bramki, które obniżyły notę za występ.

Szymon Pawłowski - 2

Jeden z najsłabszych meczów Pawłowskiego w Lechu. Obrońcy Widzewa skutecznie blokowali jego próby strzału i zatrzymywali jego rajdy.

Bartosz Ślusarski - 1

Pojawił się na boisku w 73. minucie i raził słabą grą. Zmarnował okazję na zdobycie bramki

Łukasz Teodorczyk - 5

Zdobył bramkę, która zapewniła Lechowi zwycięstwo, ale w kolejnych minutach spotkania marnował okazję na podwyższenie rezultatu.