Reklama

Lechici powołani na mecze reprezentacji

fot. Telewizja WTK
fot. Telewizja WTK

Jan Bednarek, Dariusz Formella, Szymon Drewniak, Lusi Henriquez i Gergo Lovrencsics zostali powołani do reprezentacji narodowych na najbliższe spotkania.

Najmłodszy piłkarz Lecha Poznań z tego grona Jan Bednarek otrzymał powołanie od trenera reprezentacji Polski U-18 Marcina Sasala na turniej we Francji. Zawody odbędą się w dniach 6-15 października 2013 roku w Limoges.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Dariusz Formella został powołany na konsultację reprezentacji Polski do lat 19 połączoną z udziałem w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Europy. Konsultacja odbędzie się w dniach 6-9 października w Bydgoszczy, a eliminacje rozpoczną się dzień później i zakończą 15 października. Polska zmierzy się z Litwą, Armenią i Rumunią.

Natomiast Szymon Drewniak otrzymał od trenera Jacka Zielińskiego powołanie do reprezentacji Polski do lat 19 na spotkanie ze Szwajcarią, który odbędzie się 11 października w Le Bouveret w ramach Turnieju Czterech Narodów.

Prezentujący się ostatnio z dobrej strony Gergo Lovrencsics znalazł się w gronie zawodników powołanych do reprezentacji Węgier na ostatnie mecze kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata w Brazylii. Podopieczni Sandora Egervariego 11 października zmierzą się w Amsterdamie z Holandią, a 15 października w Budapeszcie podejmą Andorę.

Tradycyjnie najwięcej kilometrów do pokonania będzie miał Luis Henriquez, który znalazł się w gronie wybrańców selekcjonera Julio Dely Valdesa na dwa ostatnie mecze eliminacji do Mistrzostw Świata. Panamczycy 11 października zagrają na wyjeździe z Meksykiem, a cztery dni później na własnym boisku zmierzą się ze Stanami Zjednoczonymi.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro