Reklama
Reklama

A2: utrudnienia w ruchu po karambolu i zderzeniu 3 aut

Pomiędzy węzłami autostradowymi Poznań - Krzesiny i Poznań - Luboń (na nitce w kierunku Świecka) przed godziną 10.00 doszło do zderzenia sześciu samochodów. Nikomu nic się nie stało. Występowały tu spore utrudnienia w ruchu. Przed godziną 13.00 w pobliżu miejsca porannego wypadku zderzyły się trzy kolejne samochody. Tworzy się gigantyczny korek!

- Do zdarzenia doszło w godzinach porannych - mówi Dawid Marciniak z biura prasowego wielkopolskiej policji. - Przed węzłem Poznań - Luboń na nitce w kierunku Świecka zderzyło się sześć samochodów. Nikomu nic się nie stało - zapewnia.

Dyżurny autostrady informuje, że występują tu jeszcze utrudnienia w ruchu. - Z ruchu wyłączony jest jeden z pasów - tłumaczy. Aktualną sytuację na autostradzie sprawdzisz na naszej mapie korków. Samochody stoją już w pobliżu węzła Poznań - Krzesiny. Radzimy więc wybrać alternatywną trasę.

AKTUALIZACJA

Pomiędzy węzłami Poznań - Krzesiny i Poznań - Luboń przed godziną 13.00 doszło do kolizji trzech samochodów (nitka na Świecko). Ponownie tworzą się tutaj gigantyczne korki. Nikomu nic się nie stało. Apelujemy do kierowców o ostrożność!

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
7℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
28.16 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro