Reklama
Reklama

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczęła się Polagra

W poniedziałek na poznańskich targach rozpoczęły się targi Polagra czyli największe targi branży spożywczej. W trakcie imprezy zaprezentuje się blisko tysiąc wystawców z trzydziestu dwóch krajów świata.

Imprezę o godzinie 11 otworzył Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Stanisław Kalemba. Tegoroczne targi zostały podzielone na kilka imprez, które skierowane są do różnych odbiorców - Dzisiaj na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczął się blok targów branży spożywczej, hotelarskiej i gastronomicznej To są miedzy innymi targi Polagra Food, Polagra Tech, Polagra Gastro, ale także takie rzeczy jak Kulinarny Puchar Polski czyli wybór najlepszego kucharza w Polsce. Poznamy go w środę w trakcie wielkiego finału - mówi Karolina Nawrot z MTP. Impreza potrwa do czwartku, hale targowe otwarte są od 9 do 17, a w ostatni dzień do godziny 16. Cały czas trwają też targi Smaki Regionów, o których pisaliśmy w sobotę.

W DPS-ach w Poznaniu seniorzy doświadczyli alpakoterapii, hortiterapii i podróży VR. Projekt "Innowacje w DPS III" zrealizowało Stowarzyszenie CREO.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

W 20 minut "zrobiła się" zima. Poznań stanął w korkach! Złe warunki na drogach
1℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro