Reklama
Reklama

Gigantyczne korki w mieście. Przez zamkniętą Teatralkę?

Jana Pawła II

Od rana w Poznaniu tworzą się gigantyczne korki. Stoi cała Trasa Katowicka, równie źle jest na ulicach Jana Pawła II, Garbary oraz na al. Niepodległości. A to tylko kilka z zakorkowanych ulic. Przyczyna korków? Deszcz, rozpoczynające się targi POLAGRA i... remont Teatralki.

W poniedziałek, ze względu na remont Teatralki, zmieniły się trasy wielu tramwajów i autobusów. Mimo komunikacji zastępczej uruchomionej na czas prowadzenia prac, wiele osób zdecydowało się na podróż do pracy samochodem. Padający rano deszcz i ruszające w poniedziałek targi POLAGRA nie poprawiają sytuacji. Na ulicach pojawiło się znacznie więcej aut niż zwykle. - Gigantyczne korki w Poznaniu i na Krzywoustego i na Jana Pawła II - wszystko stoi - pisze nasz czytelnik Andrzej.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA


Niestety nie są to jedyne miejsca w Poznaniu, w których trzeba obecnie stać w korku. Bardzo zatłoczone są Garbary, Lechicka, Zamenhofa, Królowej Jadwigi, al. Niepodległości, Dąbrowskiego, Mickiewicza, Święty Marcin, Zwierzyniecka, Roosevelta. Aktualna sytuacja na naszej mapie korków TUTAJ.

Choć informacje o remoncie torowiska na moście Teatralnym i w jego pobliżu pojawiają się w mediach i na stronach internetowych przewoźnika oraz ZTM od pewnego czasu, wiele osób jest zaskoczonych poniedziałkowymi zmianami. Na przystankach tramwajowych można spotkać zdezorientowanych pasażerów. - Przyjechałam dopiero do Poznania po dłuższej nieobecności nie miałam pojęcia, że zaszły jakieś zmiany - wyjaśnia Karolina. - Kompletna masakra - dodaje Ania.

Apelujemy do pasażerów o sprawdzenie aktualnych rozkładów jazdy przed wybraniem się na konkretny przystanek komunikacji miejskiej. Dostępny jest m.in. TUTAJ. Unikniemy dzięki temu problemów z dojazdem do pracy czy szkoły.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
22.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro