Reklama
Reklama

Pożegnali lato na INEA Stadionie

fot. Karolina Gruszczyńska
fot. Karolina Gruszczyńska

Tłumy poznaniaków z dziećmi pojawiły się w niedzielę na terenie INEA Stadionu przy ul. Bułgarskiej na "Rodzinnym pikniku sportowym na pożegnanie lata".

"Rodzinny Piknik Sportowy na INEA Stadionie" został przygotowany już po raz drugi przez Miasto Poznań i Lecha Poznań, których wspierał sponsor obiektu. Tym razem organizatorzy zaoferowali wiele niezwykłych atrakcji dla dzieci, wśród których znalazły się m.in.: karuzele, dmuchane zamki, konkursy, gry i zabawy z animatorami czy gigantyczne piłkarzyki.

Natomiast na stadionowym parkingu można było podziwiać pojazdy wojskowe z 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach. Ponadto dla fanów Lecha Poznań przygotowano specjalne wycieczki po INEA Stadionie, a dodatkowo można było zdobyć autografy piłkarzy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Pojawiły się również koziołki Ejber i Gzub.

Przez cały piknik poznaniacy mogli m.in. brać udział w licznych turniejach sportowych, nauczyć się układów tanecznych wraz z Kolejorz Girls, nabijać kilometry w ramach akcji Fundacji Allegro All For Planet i Lecha Poznań, poznać podstawy pierwszej pomocy. Piknik zakończył się po godzinie 17.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
9.12 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro