Bójka na boisku podczas meczu Posnanii

Rugbiści Posnanii podczas wyjazdowego spotkania z Ogniwo Sopot pobili się z zawodnikami przeciwnej drużyny. Mecz zakończył się ostatecznie w regulaminowym czasie zwycięstwem gospodarzy 31:29.

Utytułowany zespół z Sopotu bardzo dobrze rozpoczął spotkanie z Posnanią i po kwadransie gry prowadził 12:0. Od tego momentu inicjatywę przejęli podopieczni Dominika Machlika, którzy szybko odrobili straty, a jeszcze w 67. minucie prowadzili 29:17. Jednak końcówka należała do gospodarzy, których poderwał przyłożeniami Robert Olszewski i Ogniwo wygrało z Posnanią 31:29.

Na początku drugiej połowy doszło do bójki pomiędzy wszystkimi zawodnikami, a sędziowie ukarali czerwoną kartką poznaniaka Piotra Lasika. Kilka minut później z gry został jeszcze wykluczony Patryk Wyrwas i Posnania kończyła spotkanie w trzynastu.

Ogniwo Sopot - Posnania 31:29 (12:14)