Reklama
Reklama

Otwierają nowe sklepy na Franowie. Kuszą produktami za złotówkę

fot. Elżbieta Skowron

25 września na Franowie zostanie otwarty nowy pasaż handlowy w ramach Parku Handlowego Franowo. Świętowanie otwarcia nowych sklepów potrwa pięć dni. Klienci będą mogli w tym czasie nabyć 10 tysięcy produktów z bieżącego asortymentu za złotówkę.

W środę na poznańskim Franowie otwarty zostanie nowy pasaż handlowy. Jest częścią Parku Handlowego Franowo, na którym od lat funkcjonuje m.in. IKEA. - Nowy pasaż powstał naprzeciwko sklepu IKEA, pomiędzy trasą tramwajową, a budynkiem galerii, gdzie niegdyś mieściła się lubiana przez poznaniaków Hypernova, a obecnie jest m.in. Carrefour - wyjaśniają przedstawiciele Inter IKEA Centre Group Poland.

W pasażu znajduje się 7 lokali o powierzchni od 500 do 3200 metrów kwadratowych. - W jednym z największych pomieszczeń już na początku czerwca tego roku zaczął działać market Jula. W nowym budynku swoje sklepy 25 września udostępnią klientom takie marki jak: Bel-Pol, RTV EURO AGD, Sports Direct, Jysk i SMYK, a wkrótce również sklep Maxi Zoo - dodają.

Dzięki nowemu pasażowi handlowemu mieszkańcy mają do dyspozycji 80 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni handlowej w ramach jednego parku handlowego. Ale nie tylko sklepy się liczą. - Od początku rozbudowy na terenie Parku posadzono w sumie ponad 500 drzew, 20 tys. krzewów i zasadzano 40 tys. mkw. trawy. Powstały także dodatkowe bezpłatne miejsca parkingowe - ich liczba zwiększyła się ponad dwukrotnie z 1300 do 3000.

Otwarcie nowego pasażu handlowego odbędzie się w środę, 25 września. Otwarcie świętowane będzie jednak przez pięć dni w nietypowy sposób. Klienci będą w tych dniach mogli nabyć 10 tysięcy produktów z bieżącego asortymentu za złotówkę. Będą to m.in. koce z mikrofibry, poduszki, pościel, kołdry, szklanki, kubki, talerze czy klosze do lamp.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
9℃
Poziom opadów:
6.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
2.70 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro