Reklama
Reklama

Ekshibicjonista pojawił się na os. Stare Żegrze?

fot. Google Street View
fot. Google Street View

W piątek nad ranem na osiedlu Stare Żegrze doszło do incydentu. Za kobietą wchodzącą do jednej z klatek schodowych pojawił się rozebrany mężczyzna. Próbował wejść do bloku. Kobiecie udało się uciec do mieszkania.

O sprawie poinformował nas chłopak "zaatakowanej" dziewczyny. - Moja dziewczyna wchodziła do klatki około godziny 5.00, gdy za nią pojawił się facet bez spodni - wyjaśnia Jakub, nasz czytelnik. - W momencie gdy chciała zamknąć drzwi za sobą, on chwycił za klamkę i chciał wejść za nią do bloku. Na szczęście nic się nie stało ponieważ szybko uciekła do mieszkania - dodaje. Gdy Jakub wyszedł z mieszkania, na klatce schodowej nikogo nie było.

Sprawę zgłoszono policji. - Funkcjonariusze pojawili się na miejscu, ale nikogo takiego w okolicy nie zauważyli - wyjaśnia Jakub. Jak opisuje dziewczyna, która widziała mężczyznę - ma on 25-30 lat i około 180 cm wzrostu. Był ubrany w sportową bluzę w kratę z kapturem, miał czapkę z daszkiem, ciemne okulary.

W nocy z czwartku na piątek około godziny 2.00 na osiedlu Stare Żegrze policjanci interweniowali w innej sprawie. - Zgłoszono nam, że na osiedlu Stare Żegrze zaatakowano kobietę. Mężczyzna ją przewrócił i na niej usiadł. Dała mu 50 złotych i wtedy napastnik uciekł - wyjaśnia Hanna Wachowiak z biura prasowego wielkopolskiej policji. Nie wiadomo jednak czy dwie sprawy można wiązać.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla regionu
24℃
13℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
23.23 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro