Szczęśliwe zwycięstwo rezerw Lecha Poznań w Dopiewie

Rezerwy Lecha Poznań wygrały na wyjeździe z GKS Dopiewo 3:2 i zajmują pozycję lidera III ligi. Wynik spotkania w ostatniej akcji meczu ustalił Dominik Chromiński.

Walczący o utrzymanie w III lidze zespół z Dopiewa sensacyjnie prowadził z rezerwami Lecha po pierwszej połowie 1:0. Kamila Czaplę strzałem z rzutu karnego pokonał Patryk Bordych. Lech wyrównującego gola zdobył w pierwszej akcji po przerwie, a na listę strzelców wpisał się Wiktor Witt. Jednak gospodarze znów wyszli na prowadzenie po bramce Łukasza Goińskiego i długo skutecznie bronili korzystnego dla siebie wyniku. Dopiero w ostatnich akcjach spotkania poznaniacy zdołali wyrównać, a wWynik spotkania w ostatniej akcji meczu ustalił Dominik Chromiński.

- Drugi mecz na wyjeździe daje nam w końcu punkty. Zespół zasługuje na brawa, bo dwukrotnie przegrywając potrafił ostatecznie wygrać. Niestety bramki traciliśmy po indywidualnych błędach, które nie powinny się nam przytrafiać. Zmiany w 35 minucie podyktowane były poprawą jakości gry w fazie ataku i jak widać przyniosły efekt - powiedział po meczu z GKS-em Dopiewo na klubowej stronie trener rezerw Lecha Poznań, Patryk Kniat.

GKS Dopiewo - Lech II Poznań 2:3 (1:0)
Patryk Bordych (28. minuta - rzut karny), Łukasz Goiński (67. minuta) - Wiktor Witt (49. minuta), Grzegorz Rogala (87. minuta), Dominik Chromiński (90. minuta)

Lech II Poznań: Kamil Czapla - Franciszek Siwek, Jan Bednarek, Tomasz Dejewski, Grzegorz Rogala - Arkadiusz Gieraszek (35. Wiktor Witt), Dominik Chromiński, Mariusz Woźniak - Maciej Orłowski (35. Jakub Kapsa), Ernest Graś (64. Emil Szczupakowski), Michał Jakóbowski