Reklama

Najlepsi zawodnicy MMA w Poznaniu

Najlepsi zawodnicy MMA pod okiem Andrzeja Kościelskiego przygotowują się w Poznaniu do "24. Gali KSW - Starcie Gigantów", która odbędzie się 28 września w Atlas Arenie Łódź.

Do 24. Gali KSW pod okiem Andrzeja Kościelskiego przygotowują się: Borys Mańkowski, Mateusz Gamrot, Karol Bedorf, Kamil Waluś i Anzor Azhiev. Zawodnicy MMA głównie szlifują w Poznaniu technikę zapaśniczą i psychikę. - Musimy się nastawić na wojnę, aby rozegrać dobrą walkę. Tutaj nie ma miejsca na skromność czy myśleniu o sile przeciwnika. Trzeba być bardzo pewnym siebie i cały czas iść do przodu - mówi Kamil Waluś, który w walce w kategorii 120 kg zmierzy się z Oli Thompsonem.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Jedną z atrakcji gali będzie walka o pas wagi ciężkiej 120 kg, w której Paweł Nastula zmierzy się z Karolem Bedorfem. - Wszystko idzie w dobrym kierunku i 28 września moja forma będzie idealna - mówi przed walką Bedorf.

Na ringu w Łodzi zobaczymy również dwóch poznańskich fighterów: Borysa Mańkowskiego i Mateusza Gamrota z Ankosu Zapasy Poznań. - Muszę wierzyć w to, że jestem najlepszy, nie tylko tutaj, ale na świecie. Jest jeszcze trochę roboty, ale wierzę, że mogę się wbić w czołówkę światową - mówi Mańkowski, który zmierzy się z Benem Lagmanem.

Program 24. Gali KSW - Starcie Gigantów":
(28 września 2013 roku, Atlas Arena Łódź)

Walka wieczoru: Mariusz Pudzianowski vs Sean McCorkle II

Walka o pas wagi ciężkiej 120 kg: Paweł Nastula vs Karol Bedorf

84 kg: Michał Materla vs Jay Silva
70 kg: Mateusz Gamrot vs Andre Winner
77 kg: Borys Mańkowski vs Ben Lagman
55 kg: Karolina Kowalkiewicz vs Jasminka Cive, Marcin Różalski vs Paweł Słowiński
66 kg: Anzor Azhiev vs Artur Sowiński
120 kg: Kamil Waluś vs Oli Thompson

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro