Reklama
Reklama

Lechici przygotowują się do meczu ze Śląskiem Wrocław

Lech Poznań osłabiony brakiem aż 7 piłkarzy przygotowuje się do sobotniego spotkania ze Śląskiem Wrocław, a dodatkowo pod znakiem zapytania stoi występ Huberta Wołąkiewicza i Łukasza Teodorczyka.

Zakończyła się przerwa w rozgrywkach na występy reprezentacji narodowych i na boiskach treningowych przy INEA Stadionie pojawia się coraz więcej piłkarzy Lecha Poznań. Ostatni ze zgrupowania wróci reprezentant Panamy Luis Henriquez. - Wyczytałem, że leniuchujemy. Osoba, która pisała ten artykuł nie zna się na piłce nożnej i mówię to z pełną odpowiedzialnością. Ktoś nam wyliczył, że graliśmy tylko sparingi, a mało trenowaliśmy. Przypomnę, że przed każdym sparingiem odbywał się trening - mówi bramkarz Krzysztof Kotorowski z Lecha Poznań.

Czwartkowe zajęcia nie miały intensywnego charakteru. Na większych obciążeniach poznaniacy pracowali we wtorek i środę. W piątek podopieczni Mariusza Rumaka będą trenować dopiero w godzinach popołudniowych. Wiadomo już, że ze Śląskiem Wrocław nie zagrają: Jasmin Burić, Marcin Kamiński, Kebba Ceesay, Szymon Pawłowski, Rafał Murawski, Dawid Kownacki oraz Mateusz Możdżeń. A pod znakiem zapytania stoi występ Huberta Wołąkiewicza oraz Łukasza Teodorczyka.

Przypomnijmy, że spotkanie 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, Śląsk Wrocław - Lech Poznań, odbędzie się w sobotę, 14 września 2013 roku, o godz. 18.00, na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Zapraszamy na bezpośrednią, tekstową relację ze spotkania Śląsk Wrocław - Lech Poznań w portalu epoznan.pl i Telewizji WTK (wystarczy kliknąć).

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro