Reklama
Reklama

Śmiertelne wypadki w Poznaniu: TIR przejechał po kobiecie

W godzinach wieczornych w środę oraz nad ranem w czwartek w Poznaniu doszło do dwóch śmiertelnych wypadków drogowych. Jeden z nich wydarzył się na ulicy Średzkiej. Kierowca ciężarówki przejechał tu po kobiecie.

Tragiczne wieczór i noc na poznańskich ulicach. Około godziny 20.00 w środę na ulicy Średzkiej kierowca ciężarówki przejechał po kobiecie. - W tej chwili nie wiadomo jeszcze czy kobieta leżała na ulicy - mówi Hanna Wachowiak z biura prasowego wielkopolskiej policji. - Kierowca ciężarówki cofał i nikogo nie zauważył, następnie podjechał do przodu i ponownie wycofał. Dopiero po chwili, jak wyszedł z auta zorientował się, że pod pojazdem leży człowiek - dodaje. Tożsamość kobiety nie jest znana.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Do kolejnego tragicznego wypadku doszło około 4.00 nad ranem na ulicy Gdyńskiej. - Kierowca busa marki Renault Master jechał ulicą Gdyńską, gdy nagle na drogę wyszła kobieta - tłumaczy Wachowiak. - Ze wstępnych informacji wynika, że samochód uderzył ją bokiem. Zginęła na miejscu - dodaje. W tym przypadku tożsamość około 70-letniej kobiety również nie jest znana.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
56.53 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro