Reklama
Reklama

Śmiertelne wypadki w Poznaniu: TIR przejechał po kobiecie

W godzinach wieczornych w środę oraz nad ranem w czwartek w Poznaniu doszło do dwóch śmiertelnych wypadków drogowych. Jeden z nich wydarzył się na ulicy Średzkiej. Kierowca ciężarówki przejechał tu po kobiecie.

Tragiczne wieczór i noc na poznańskich ulicach. Około godziny 20.00 w środę na ulicy Średzkiej kierowca ciężarówki przejechał po kobiecie. - W tej chwili nie wiadomo jeszcze czy kobieta leżała na ulicy - mówi Hanna Wachowiak z biura prasowego wielkopolskiej policji. - Kierowca ciężarówki cofał i nikogo nie zauważył, następnie podjechał do przodu i ponownie wycofał. Dopiero po chwili, jak wyszedł z auta zorientował się, że pod pojazdem leży człowiek - dodaje. Tożsamość kobiety nie jest znana.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło około 4.00 nad ranem na ulicy Gdyńskiej. - Kierowca busa marki Renault Master jechał ulicą Gdyńską, gdy nagle na drogę wyszła kobieta - tłumaczy Wachowiak. - Ze wstępnych informacji wynika, że samochód uderzył ją bokiem. Zginęła na miejscu - dodaje. W tym przypadku tożsamość około 70-letniej kobiety również nie jest znana.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega! W niektórych rejonach sytuacja z wczoraj może się powtórzyć
25℃
17℃
Poziom opadów:
3.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
6.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro