Reklama
Reklama

ZTM: biletowa promocja do końca roku?

fot. Mateusz Kina
fot. Mateusz Kina

Klub radnych PO na najbliższej sesji Rady Miasta złoży propozycję wydłużenia biletowej promocji do końca roku. Tym samym na biletach 15-minutowych i półgodzinnych prawdopodobnie będziemy mogli jeździć dłużej przez dodatkowe 3 miesiące.

Już w ubiegłym tygodniu pisaliśmy o możliwości przedłużenia promocji na bilety ZTM. Wszystko przez mający się rozpocząć jeszcze we wrześniu remont Teatralki. Zgodnie z decyzją radnych z lipca bieżącego roku na biletach 15-minutowych możemy jeździć 25 minut, a 30-minutowych 45 minut w dni robocze od 6.00 do 19.00 do końca września.

Tydzień temu w rozmowie z nami Łukasz Mikuła, radny PO przyznał, że przedłużenie promocji to dobry pomysł. - Remont rozpocznie się pod koniec września i w tydzień na pewno się nie skończy, a będzie powodować duże utrudnienia. Na pewno będziemy dyskutować o przedłużeniu promocji. 24 września jest kolejna sesja Rady Miasta i wówczas można podjąć decyzję na ten temat - tłumaczył.

Dziś wiemy, że klub radnych PO na najbliższej sesji Rady Miasta, która odbędzie się 24 września, na pewno złoży propozycję wydłużenia promocji aż do końca roku. Jest więc bardzo duża szansa na to, że promocja zostanie wydłużona o kolejne trzy miesiące.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
33.94 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro