Reklama
Reklama

Termy Maltańskie - 3 osoby wchodzą w cenie 2

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

Do 15 września Termy Maltańskie proponują poznaniakom tańsze wejście na basen. Warunek? Trzy osoby które wspólnie wejdą na teren kompleksu.

Oferta dotyczy basenów sportowych, aquaparku i świata saun. Spośród trzech osób, które w tym samym czasie wejdą na jedną z wymienionych sal, trzecia nie zapłaci za bilet ani złotówki. Promocja "2+1 czyli trzeci bilet gratis" obowiązuje tylko w godzinach otwarcia kas biletowych i dotyczy biletów minimum dwugodzinnych, to jest dwu- i trzygodzinnych oraz całodziennych w wybranej strefie. Każdorazowe skorzystanie z dodatkowych atrakcji, na przykład restauracji czy wypożyczalni sprzętu, będzie rozliczane przy kasie podczas wyjścia.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


Oferta nie obejmuje biletów rodzinnych, grupowych czy kart abonamentowych oraz podarunkowych bonów. Warunkiem skorzystania z niej jest zakup trzech biletów w tym samym czasie. Ponadto promocja nie podlega łączeniu z innymi promocjami, na przykład z tak zwanymi "happy hours", podczas których wejście na basen jest tańsze niż kwota standardowa.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
44.70 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro