Reklama
Reklama

Miasto ma mieszkania na wynajem, ale trzeba je wyremontować

O własnym mieszkaniu marzy wiele osób. Mieszkanie można kupić albo wynająć od prywatnego właściciela. Zdecydowanie trudniej zdobyć mieszkanie komunalne, ale i to jest możliwe bez kolejki. Trzeba tylko wybrane mieszkanie wyremontować.

Lista mieszkań przeznaczonych do remontu pojawiła się na stronie Zarządu Komunalnych Zasobów Lokalowych - Jest to niezła oferta dla studentów, ale nie tylko. Mogą się do nas zgłaszać osoby, które chciałyby wykorzystać te mieszkania jako mieszkania służbowe dla swoich pracowników - mówi Jarosław Pucek, dyrektor ZKZL.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Miasto szuka najemców na trzydzieści cztery mieszkania. Wszystkie mają powyżej osiemdziesięciu metrów kwadratowych i wszystkie wymagają remontu. Przyszli lokatorzy będą mogli podpisać z miastem bezterminową umowę najmu, a koszty remontu zostaną odliczone od czynszu - Czynsz wyjściowo jest niski, a jeżeli poniesie się nakłady i ten czynsz będzie jeszcze niższy, to będzie to bardzo atrakcyjne. Pytanie jak duże nakłady trzeba ponieść - mówi Krzysztof Celka, specjalista od rynku nieruchomości. Lista lokali dostępna jest na stronie ZKZL.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
26℃
13℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro