Reklama
Reklama

Policjanci poszukują pokrzywdzonych kobiet

W związku z zatrzymaniem gwałciciela poznańscy policjanci poszukują kobiet, które w przeszłości mogły być przez niego zaczepiane. Mężczyzna działał na terenie Jeżyc i w okolicy Starego Rynku.

Sprawa rozpoczęła się od gwałtu, do którego doszło w czerwcu przy ulicy Mickiewicza. Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali w sierpniu sprawcę gwałtu. Jednocześnie udało się ustalić, że mężczyzna już wcześniej zaczepiał młode kobiety i składał im niemoralne propozycje - Mężczyzna działał przez ostatnie pół roku na terenie Jeżyc oraz w okolicach Starego Rynku. Był bardzo nachalny w stosunku do nagabywanych kobiet - informuje Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Mężczyzna ma dwadzieścia jeden lat. Jest dobrze zbudowany, ma około 180 centymetrów, twarz owalną, krótkie włosy obcięte "na jeża". Najczęściej na głowie miał czapkę z daszkiem koloru czarnego z białym napisem NYC. Nagabywane kobiety proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań Jeżyce. Informacje można przekazywać osobiście na komisariacie przy ulicy ul. Kochanowskiego 15 lub telefonicznie pod numerem 61-8-413-601.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
8.62 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro