Druga porażka rugbistów Posnanii

Posnania - Awenta Pogoń Siedlce 7:26 | fot. Tomasz Szwajkowski

Rugbiści Posnanii w drugim spotkaniu nowego sezonu przegrali na własnym stadionie z zespołem Awenta Pogoń Siedlce 7:26 i znajdują się w strefie spadkowej ekstraligi.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, a Pogoń dopiero w końcówce pierwszej połowy zaliczyła przyłożenia Dawida Lorentowicza i Bartosza Nasiłowskiego i wyszła na prowadzenie 12:0. Po zmianie stron Posnania starała się wrócić do gry i zdobyła 7 oczek. Niestety w kolejnych minutach inicjatywa należała już do gości, którzy wygrali całe spotkanie 26:7. W weekend 14-15 września Posnania zmierzy się na wyjeździe z Budowlanymi Lublin.

Posnania - Awenta Pogoń Siedlce 7:26 (0:12)