Reklama
Reklama

Anarchiści ponownie powiesili "Tyranów miasta know-how"

W połowie lipca na budynku skłotu przy skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Szkolnej pierwszy raz pojawiły się spore plakaty z wizerunkiem przedstawicieli poznańskich instytucji - m.in. prezydenta Ryszarda Grobelnego oraz wojewody Piotra Florka. Uzupełniono je o napis "Tyrani miasta know-how". Są doskonale widoczne ze Starego Rynku.

Anarchiści, którzy nielegalnie zajęli budynku przy Starym Rynku - u zbiegu ulic Paderewskiego i Szkolnej - już w lipcu z wielką pompą "powiesili poznańskie elity". Na ścianach obiektu, przy dźwiękach Marsylianki, umieszczono spore plakaty z wizerunkiem znanych poznaniaków.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA


Można tu było zobaczyć wiceprezydenta Mirosława Kruszyńskiego (za zapaść infrastruktury komunikacyjnej), wojewodę Piotra Florka (za współpracę z mafią mieszkaniową), arcybiskupa Stanisława Gądeckiego (za wyłudzanie własności komunalnej), rzecznika wielkopolskiej policji Andrzeja Borowiaka (za tuszowanie policyjnych wpadek) oraz prezydenta Poznania Ryszarda Grobelnego (za sprzeniewierzanie publicznych pieniędzy).

Plakaty, które po kilku tygodniach uzupełniono o wymowny napis "Tyrani miasta know-how" wciąż budzą spore zainteresowanie osób odwiedzających Stary Rynek, szczególnie tych spoza Poznania.

Jak Wy oceniacie akcję anarchistów?

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
15.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro