Reklama
Reklama

Zbiórka krwi dla chorej Eweliny

Kilkukrotnie na naszych łamach zachęcaliśmy do oddawania krwi, której zwłaszcza w okresie wakacyjnym brakuje w szpitalach. Natomiast jutro Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa prowadzić będzie zbiórkę krwi dla chorej Eweliny. Zbiórka odbędzie się w centrum handlowym Kupiec Poznański.

Ewelina Socha ma dwadzieścia jeden lat, a od trzech lat walczy z nowotworem złośliwym. W piątek na terenie Kupca Poznańskiego prowadzona będzie zbiórka krwi dla Eweliny. Krew mogą oddawać osoby od 18 do 65 roku życia. Jeśli ktoś nie może krwi oddać juto to warto pamiętać, że w sierpniu RCKiK wydłużyło godziny pracy - W środy wydłużyliśmy czas rejestracji do godziny osiemnastej - mówi Bożena Andrys z RCKiK. Codziennie czynne są też krwiobusy - Mamy dwa krwiobusy. Zwykle one stoją przy dworcu autobusowym na Ratajach i przy Placu Mickiewicza - dodaje Andrys. Więcej informacji na temat krwiodawstwa można znaleć na stronie www.rckik.poznan.pl

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
10℃
Poziom opadów:
3.8 mm
Wiatr do:
29 km
Stan powietrza
PM2.5
10.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro