Reklama
Reklama

Akcja przyTARGaj książki w niedzielę

fot. Tomasz Szwajkowski

W ramach "Niedzieli na Świętym Marcinie" odbędzie się kolejna edycja akcji przyTARGaj książki, która polega na wymianie książek. Początek wydarzenia w niedzielę o godz. 15.00 w CK Zamek.

"Akcja przyTARGaj Książki" to wymiany książek, której celem jest danie im drugiego życia. Skierowana jest do wszystkich, którzy mają w swoim domu książki, do których nie żywią uczucia, sentymentu, miłości. Najbliższa taka okazja będzie już w najbliższą niedzielę, 25 sierpnia w Centrum Kultury Zamek przy ulicy Święty Marcin od godziny 15:30 do 17:30.

- Spotykamy się przed schodami przy wejściu do odremontowanej części Zamku. Jedynym warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest przyniesienie przynajmniej jednej książki na wymianę. Uczestnik rejestruje się na "liście obecności", deklarując liczbę przyniesionych książek. Następnie zostają one podzielone pomiędzy stoły tematyczne. Każdą książkę można wziąć do ręki, obejrzeć, przeczytać jej fragment. Każdy uczestnik może wynieść tyle książek, ile przyniósł - informują organizatorzy "Akcji przyTARGaj Książki".

Książki przyjmowane będą już od godziny 15:00.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Sytuacja dotyczy kilku powiatów w Wielkopolsce
0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro